Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

wtorek, 30 kwietnia 2013

Wedding Show Araik'a Galstyan'a ...

Czwartek 18 kwietnia br. wyjeżdżam o 4 nad ranem i wiem, że przede mną 5 godzin jazdy samochodem do Turzy Śląskiej, gdzie jako przedstawiciel portalu florystycznego e-florystyka będę miała okazję uczestniczyć w spektakularnym pokazie zorganizowanym przez Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol w Turzy Śląskiej . 

Światowej klasy florysta Araik Galstyan zaprezentował designerskie bukiety ślubne i okolicznościowe.
Bukiety prezentowały piękne modelki - finalistki Miss Śląska i Zagłębia 2013 .Cały pokaz poprowadził świetny duet Lena Stryjska i Robert Miłkowski 
 Suknie ślubne udostępnił salon ślubny FASSON Doroty Wróbel oraz część kreacji ślubnych i wieczorowych przywiózł sam designer specjalnie na ten pokaz.Podobała mi się formuła prezentacji 
najpierw modelka prezentowała samą sukienkę 

 Następnie florysta dokładał kolejne dodatki 


Aby na koniec przedstawić całość
Lena Stryjska również została „ubrana” w kwiatową dekorację
Niesamowita oprawa i wysoki poziom wydarzenia, sprawiły wrażenie jakby brało się udział w profesjonalnym pokazie mody ślubnej w jednej z czołowych stolic europejskich. 
 

Należy wspomnieć o tym że trzy dni przed pokazem ponad 20 asystentów pomagało Araikowi przygotowywać bukiety wśród których znaleźli się uczniowie i absolwenci szkoły „Kwitnące Horyzonty” – Edukacja Florystyczna z Opola oraz uczniowie i absolwenci Akademii Marioli Miklaszewskiej z Warszawy.
 
Cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu i można sobie tylko życzyć aby więcej tego typu imprez odbywało się u nas.
 
 I na koniec spektakularny finał pokazu .
Artykuł powstał dla portalu florystycznego www.e-florystyka.pl.
Pozdrawiam ciepło wszystkich zaglądających.

Brak komentarzy: