Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

sobota, 18 czerwca 2011

Uwielbiam ..... nasadzenia ;-)

Nasadzenia dają ogromne możliwości , pozwalają na to aby rośliny były blisko nas ... w domu, pracy , w naszych ogrodach aby rosły , rozwijały się i kwitły przy nas ciesząc nas swoim zapachem , kolorem a tym którzy nie mają swojego " kawałka ziemi " ale mają np. balkon dają możliwość odpoczynku w otoczeniu pieknych balkonowych roślin i kwiatów .
Ja jestem małą "maniaczką ogrodową " i ciągle coś przesadzam, dosadzam, wykopuję albo przycinam :-)Ostatnio zaprosiłam do zabawy moich małych pomocników i wspólnie posadziliśmy kilka roślinek w tym rojniki .
Kilka postów wcześniej pisałam że jak wyjeżdzam nad morze to nie mogę się powstrzymać od tzw. zbieractwa więc wszelkiej maści kamyczki, patyczki, muszelki  zawsze zapełniają moje kieszenie po powrocie z plaży ;-)

A jak można te skarby natury wykorzystać oceńce sami ......


6 komentarzy:

darias pisze...

Ja niestety jestem brutalnie zapominalska jeśli chodzi o roślinki ;( OSTATNI UMORDOWANY TO KAKTUS :) nie przeżył bez wody...
Ale Twoje piękne i te kamyczki...pojechałabym nad morze...

Miejsce Sympatycznych Klimatów pisze...

no fajne, no!

Ewa pisze...

I super, i o to chodzi :)

Lusiaczka Papierowa Czarodziejka pisze...

Marzy mi się taki mini skalniak.. na razie w sferze planów :-/ pozdrawiam

Unknown pisze...

beautiful images

Anna pisze...

ooooo,spotkalam kogoś kto czuje jak ja :)) kamienie,kamyczki ,muszle i itp.itd. upycham nie tylko w donicach ,ale po całym ogrodzie :)Pozdrawiam
Anna