Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

piątek, 25 marca 2011

Wiosenne inspiracje.......................................

W minioną niedzielę miałam okazję i przyjemność uczestniczyć wraz z moimi koleżankami z forum w pokazie zorganizowanym przez hurtownię florystyczną Florysta i Polską Szkołę Florystyczną w Poznaniu .


Głównym prowadzącym pokazu był pan Robert Miłkowski a towarzyszyły mu uczennice szkoły policealnej .Podczas cztero godzinnego pokazu zaprezentowano różnorodne prace

z użyciem roślin ciętychi doniczkowych
Do kompozycji używano również kwiatów z pięknie wyeksponowanymi cebulkamiZaproponowano również kompozycję w stylu Gregora LerschaRównocześnie na korytarzu zaprezentowano prace uczniów uczęszczających do szkoły na różnych poziomach nauczania .Pokaz dostarczył wielu inspiracji jak i nowych rozwiązań na wykorzystanie tak popularnego dodatku florystycznego jakim jest np. sizal .

Polecam wszelkiego rodzaju pokazy bo zawsze coś ciekawego można na nich dla siebie znaleźć .

A moja forumowa koleżanka fotografując kompozycje wykonane podczas pokazu uwieczniła również moją rozmowę z p. Miłkowskim ;-)
Za ponad tydzień wybieram się tym razem na Wielkopolską Gildię Rolno Ogrodniczą która organizuje galę przepełnioną wiosennymi kwiatami .

3 komentarze:

Miejsce Sympatycznych Klimatów pisze...

cuuuuuuuuuuuuuudnie! Sylwuś jak ja za Wami tęsknię! Co tu robić, co tu robić...

Ola pisze...

Super relacja, przyjedźcie do nas na Śląsk we wtorek na pokaz, zapraszamy hi

griffe pisze...

ja mam mieszane uczucia jak oglądałam te prace ahhahah...i nie wiem czemu:)u nas niestety nie są organizowane pokazy,bieda z nędzą.